• دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران با بیان به اینکه تولیدات کشاورزی امسال دو برابر سال قبل بوده گفت: در حال حاضر واسطه های حلقه توزیع حذف شدند و بار میوه مستقیماً ارسال می شود.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران گفت: با توجه به نوسان نرخ ارز، تعداد قابل توجهی دام از مرز بانه در حال خروج است.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی در پاسخ به این پرسش که قیمت لوازم خانگی سال آینده چقدر گران خواهد شد؟ گفت: با نشستی که میان تولیدکنندگان لوازم خانگی برگزار شد، قرار است با توجه به نرخ میزان تورم و افزایش قیمت دلار قیمت لوازم خانگی در سال ۹۹ تعیین شود، فعلا درباره میزان افزایش قیمت لوازم خانگی در سال جدید تصمیمی گرفته نشده است.
کشورمان توانسته است تاحدود زیادی ارتباط تحریم ناپذیری با نظام پولی و مالی دنیا، خارج از چارچوب FATF ، برقرار کند و بانک مرکزی نیز ، با همراهی سایر بخش‌های اقتصادی، تلاش خود را در جهت تسهیل پایدار نیازهای تجاری کشور، بی وقفه ادامه خواهد داد.
محمد کشتی آرای گفت: حباب قیمتی سکه وطلا در حال حاضر صفردرصد است. حباب قیمت، ناشی از تقاضای بالا است در حالی که قیمت‌های کنونی براساس شاخص ارز و قیمت جهانی طلا رشد کرده است.
شافعی درباره روند بررسی طرح بانکداری در مجلس گفت: بیم آن می‌رود که این طرح متاثر از انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی با شتاب‌زدگی تصویب شود و قانون برآمده از آن در نهایت نه تنها مشکلات فعلی را حل و فصل نکند بلکه چالش‌های تازه‌ای را فراروی سیاست‌گذاران و تصمیم‌سازان کشور قرار دهد.
رئیس اتحادیه صنف سنگ بری و سنگ تراش با تاکید بر اینکه دولت باید به داد تجار، کسبه و صنعتگران برسد اظهار داشت: ما صاحبان صنایع مختلف و صنوف متفاوت می توانیم در صورت ایجاد روابط خوب اقتصادی که دولت باید فراهم نماید، صنعت خود را صادر و کشور را به قطبی بزرگ در منطقه تبدیل کنیم.
رئیس اتاق تعاون ایران گفت:‌ در حال حاضر برای حل مشکل لاستیک خودروهای سنگین آن‌قدر لاستیک در انبارها داریم که نهادهای نظارتی به اتهام احتکار لاستیک پرونده قضایی تشکیل دادند.
سخنگوی گمرک کشور گفت: هم اکنون ۲۴۵ هزار تن برنج در گمرکات وجود دارد که مجوز ترخیص برای بخش اعظم آن، صادر شده و فقط ۵۱ هزار تن از این کالا، در حال سیر مراحل ترخیص است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه 90 درصد پوشاک موردنیاز کشور از تولیدات داخلی تأمین می‌شود، گفت: متأسفانه هنوز 10 درصد از پوشاک موجود در بازار از طریق قاچاق، کولبری و مسافربری به کشور وارد می‌شود
آخرین عناوین