• دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
رئیس اتاق بازرگانی ایران با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از ابلاغ بخشنامه اخیر این قوه در مورد خودداری مراجع قضایی از صدور حکم مازاد بر مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار قدردانی کرد.
با توجه به اینکه سرمایه گذاران همچنان به فروش دارایی های خود ادامه می دهند، قیمت طلا امروز در جهان 22.43 دلار کاهش یافت
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران از کاهش قیمت مرغ به زیر نرخ مصوب خبر داد و گفت: قیمت ماهی از ابتدای زمستان تا امروز تغییر چندانی نداشته و پیش بینی می‌شود در هفته منتهی به شب نوروز قیمت‌ها بدون تغییر باقی بماند.
رئیس سازمان بسج اصناف کشور عنوان کرد: جشنواره بهاره مجازی در بازه زمانی 20 تا 29 اسفند با استفاده از ظرفیت فروشگاههای اینترنتی موجود کشور برگزار می شود
با ورود ویروس کرونا و خانه نشینی مردم بسیاری از کسب وکارها تحت تاثیر قرار گرفته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه 90 درصد پوشاک موردنیاز کشور از تولیدات داخلی تأمین می‌شود، گفت: متأسفانه هنوز 10 درصد از پوشاک موجود در بازار از طریق قاچاق، کولبری و مسافربری به کشور وارد می‌شود
رئیس اتاق اصناف تهران در خصوص وضعیت کالاهای اساسی در شب عید گفت: فعلا هیچ کمبودی در حوزه شکر و برنج در سطح بازار وجود ندارد. اقلام اساسی همچون گوشت و شکر در میادین میوه و تره‌بار شهرداری و همچنین فروشگاه‌های زنجیره ای توزیع شده است.
قائم مقام سازمان آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر اینکه باید مصرف را مدیریت کنیم، خاطرنشان کرد: مصرف روز گذشته تهران 3 میلیون و 322 هزار متر مکعب بوده که با اول تیرماه که زمان پیک مصرف است، برابری می کند.
در اثر اشاعه ویروس کرونا در دنیا، بازار کسب و کار و سهام تحت‌تأثیر منفی قرار گرفت، به‌طوری که کاهش تقاضا در این بخش‌ها کاهش قیمت‌ها را در پی داشت از سوی دیگر بازار طلا به دلیل هجوم سرمایه‌ها به این پناهگاه امن با جهش قیمت مواجه شد، به‌طوری که هر انس در محدوده ۱۶۵۴۵ قرار گرفت.
معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: تالارداران در هنگام فسخ قرارداد رزرو تالار باید کل مبلغ بیعانه ای را که برای رزرو دریافت کرده بودند،عودت دهند.
رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای به روسای اتاق های اصناف مراکز استان سراسر کشوراعلام کرد کلیه نمایشگاه های فصلی و بهاره لغو شده است.
آخرین عناوین