• جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: تالارداران در هنگام فسخ قرارداد رزرو تالار باید کل مبلغ بیعانه ای را که برای رزرو دریافت کرده بودند،عودت دهند.
سخنگوی گمرک کشور گفت: هم اکنون ۲۴۵ هزار تن برنج در گمرکات وجود دارد که مجوز ترخیص برای بخش اعظم آن، صادر شده و فقط ۵۱ هزار تن از این کالا، در حال سیر مراحل ترخیص است.
یک کارشناس بازار طلا اعلام کرد با توجه به رویکرد گسترده برخی کشورها در خرید طلا از بازار جهانی طی سال‌های گذشته به نظر می‌رسد آنها فهمیده‌اند که خیلی زود شاهد آغاز روند فروپاشی دلار در اقتصاد جهانی خواهیم بود.
جمعی از دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان از دانشگاه‌های مختلف کشور در بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه اجرای لایحه بودجه ۹۹ در سال آینده کشور را با بحران های متعدد روبرو می‌کند، اعلام کردند: نه تنها دولت، بلکه تمامی نمایندگان کمیسیون تلفیق بودجه که به این لایحه فاجعه بار رای داده اند، باید مسئول رای خود و پاسخگوی مردم باشند.
از سال 92 که دولت روحانی پرچم آشتی را بلند کرده، دولت آمریکا از دیپلماسی لبخند، مفهوم ضعف را برداشت کرده و بر فشارها افزوده است
شافعی درباره روند بررسی طرح بانکداری در مجلس گفت: بیم آن می‌رود که این طرح متاثر از انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی با شتاب‌زدگی تصویب شود و قانون برآمده از آن در نهایت نه تنها مشکلات فعلی را حل و فصل نکند بلکه چالش‌های تازه‌ای را فراروی سیاست‌گذاران و تصمیم‌سازان کشور قرار دهد.
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: نسخه اقتصادی اخیر رئیس بانک مرکزی، نسخه منسوخ اقتصاد غرب است که جز سرگردان کردن بیشتر پول در فضای مجازی و ایجاد گرداب پولی هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت و بخش تولید رونق پیدا نمی کند.
رئیس اتحادیه صنف بارفروش تهران با تاکید بر اینکه هدایت واردات، ذخیره سازی و توزیع را در دست خواهیم گرفت گفت: ما به خرد جمعی و مشارکت مردمی اعتقاد داریم، لذا اکنون با یک هدف منسجم و هماهنگ با شرکت تعاونی میدان میوه و تره بار تهران اقدام نموده ایم تا تمامی مراحل واردات، ذخیره سازی و توزیع را در میان مجموعه کاملاً متخصص هدایت، احداث و در دست بگیریم.
محمد کشتی آرای گفت: حباب قیمتی سکه وطلا در حال حاضر صفردرصد است. حباب قیمت، ناشی از تقاضای بالا است در حالی که قیمت‌های کنونی براساس شاخص ارز و قیمت جهانی طلا رشد کرده است.
رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای به روسای اتاق های اصناف مراکز استان سراسر کشوراعلام کرد کلیه نمایشگاه های فصلی و بهاره لغو شده است.
آخرین عناوین