• جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
نگاهی به تاریخ کشور نشان می‌دهد، چگونه ممکن است یک مدیریت ضعیف، کشور را به سمت شکست بکشاند اما شواهد و مصادیقی که در این گزارش به تحریر در آمده است، نشان می‌دهد چگونه ممکن است مردم ایران با تکیه بر خداوند علاوه بر بهبود اوضاع اقتصادی خود، به یک قدرت اقتصادی تبدیل شوند.
جمعی از دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان از دانشگاه‌های مختلف کشور در بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه اجرای لایحه بودجه ۹۹ در سال آینده کشور را با بحران های متعدد روبرو می‌کند، اعلام کردند: نه تنها دولت، بلکه تمامی نمایندگان کمیسیون تلفیق بودجه که به این لایحه فاجعه بار رای داده اند، باید مسئول رای خود و پاسخگوی مردم باشند.
غلامرضا حسن پور بیان کرد: در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ علاوه بر طرح «همکلاسی مهربان» طرح «یک کاسب یک دانش آموز» نیز در کنار این طرح اجرا می‌شود تا دانش‌آموزانی که از مکنت مالی مناسبی برخوردارند به دانش‌آموزان ضعیف همکلاسی کمک کنند.
می‌دانیم که احتمالا ویروس کرونا دست‌کم تا اواسط بهار میهمان ما خواهد بود پس باید فکری به حال انبوهی از خانوارهایی کرد که در وضعیت لب مرزی فقر هستند و تحت پوشش حمایت‌های بهزیستی و کمیته امداد و... قرار ندارند. بنا بر آمار دهک‌های سوم تا هفتم کمابیش در چنین وضعیتی هستند؛ یعنی تقریبا نیمی از خانوارهای کشور
در پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر دکتر غلامرضا حسن پور عضوهیأت عالی نظارت برسازمانهای صنفی کشور حضور داشت.
قائم مقام سازمان آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر اینکه باید مصرف را مدیریت کنیم، خاطرنشان کرد: مصرف روز گذشته تهران 3 میلیون و 322 هزار متر مکعب بوده که با اول تیرماه که زمان پیک مصرف است، برابری می کند.
آخرین عناوین