• دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
امارات مدیون شوالیه شجاع

جمعه شب، شب «جمعه» بود

روزنامه الاتحاد در گزارش خود از آخرین شرایط فارس جمعه با لقب«شوالیه شجاع» از او نام برد و مدعی شد در میان ستاره‌های امارات، فارس جمعه تعصب را به گونه ای دیگر معنی کرد.

فارس جمعه به عنوان یکی از کلیدی ترین و در عین حال سرشناس ترین مهره های امارات در جام ملت ها دقیقه 90 بازی با استرالیا با برخورد مهاجم استرالیا تعادل خود را از دست داد و بیهوش روی زمین افتاد. در ابتدا تصور می شد او مثل سایر هم تیمی های خود در صدد وقت تلف کردن باشد اما با تاکید دروازه بان و دیگر بازیکنان امارات مشخص شد وضعیت او نامطلوب است.

نزدیک به چهاردقیقه زمان برد تا ریکاوری این بازیکن انجام و فارس جمعه دوباره هوشیاری خود را به دست بیاورد اما از آنجا که امارات تعویض‌های خود را انجام داده بود و با توجه به فشار شدید استرالیا نیاز مبرمی به همه نفراتش برای حفظ برتری در راه خلق حماسه بزرگ مقابل مدافع عنوان قهرمانی داشت، فارس جمعه برخلاف نظر پزشک تیم ملی امارات به زمین بازگشت.

تصمیمی سخت و خطرناک چون می توانست آسیب‌های جدی مغزی برای این بازیکن به همراه داشته باشد و همین گونه نیز شد چون دو دقیقه بعد از این بازگشت،فارس جمعه دوباره زمین خورد و وضعیت وخیم‌تری پیدا کرد تا بلافاصله پزشک تیم امارات دستور به بردن این بازیکن به بیمارستان را صادر کرد. روزنامه الاتحاد در گزارش خود از آخرین شرایط فارس جمعه با لقب«شوالیه شجاع» از او نام برد و مدعی شد در میان ستاره های امارات، فارس جمعه تعصب را به گونه ای دیگر معنی کرد.

مدافع امارات دقایق و ساعات بعد از برد شیرین مقابل استرالیا را برخلاف هم تیمی هایش که در رختکن جشن گرفته بودند در بیمارستان و زیر دستگاه های تنفسی و مدرن گذراند تا وضعیت آسیب های مغزی احتمالی او بررسی شود.

کلید واژه
اخبار مرتبط
نظرات شما

آخرین عناوین