• چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
مصطفی دارائی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان تهران

قیمت سیب و پرتقال شب عید اعلام شد/ 5500تومان

رئیس اتحادیه بارفروشان تهران با بیان به اینکه تولیدات کشاورزی امسال دو برابر سال قبل بوده گفت: در حال حاضر واسطه های حلقه توزیع حذف شدند و بار میوه مستقیماً ارسال می شود.

به گزارش پایگاه خبری جهان اصناف مصطفی دارائی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان تهران در گفتگو با خبرنگار جهان اصناف با اشاره به ورود پنج تا شش هزار تن ورودی بار سیب و پرتقال از شب گذشته افزود: حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد بارها هنوز باقی مانده که به شهر برسد.

دارائی نژاد خاطرنشان کرد: ذخیره سازی برای تهران ۴ هزار تن پرتقال و ۵ هزار تن سیب است که این مقدار را به علت فراوانی بار در میدان بزرگ تره بار عرضه نمی کنیم و مستقیماً به اتحادیه و تعاونی و سازمان میادین و فروشگاه های زنجیره ارسال می شود.

وی خاطرنشان کرد: ما تا ۳۰ فروردین ماه هم سیب و پرتقال به وفور داریم و در حال حاضر سراسر انبارهای ما مملو از سیب و پرتقالند و مطمئناً بدون واسطه و مستقیماً عرضه می شود.

دارایی نژاد با تأکید بر اینکه مغازه های سطح شهر به هیچ وجه تعطیل نمی شوند گفت: میدان بزرگ تره بار (میدان مادر) حتی برای یک ساعت هم تعطیل نخواهد کرد و فقط میدان اقماری یک روز عید را تعطیل می کنند که آن هم غرفه های شهرداری است.

رئیس اتحادیه بارفروشان یادآور شد: قیمت تنظیم بازار سیب و پرتقال حدود ۶ هزار تومان بود که با درخواست ما از ستاد تنظیم بازار ۵۰۰ تومان پایین آمد و در میدان هم تقریباً همین قیمت است. قیمت تنظیم بازار سیب دماوند و پرتقال کیلویی ۵۵۰۰ تومان است.

دارایی نژاد از مردم درخواست کرد که به شایعات قرنطینه و غیره توجه نکنند و اخبار را از رسانه ملی دنبال کنند. به قدری بار در سردخانه ها وجود دارد که جای هیچ نگرانی نیست و به قدری عرضه می کنیم که قیمت ها تا آخر فروردین تغییر چندانی نکنند.

اخبار مرتبط
نظرات شما

آخرین عناوین