• چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
رسول شجری رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران

طرح جشنواره بهاره مجازی در آینده هم استمرار یابد

رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران با بیان اینکه فرصت استفاده صنوف از طرح جشنواره بهاره مجازی بسیار اندک است، گفت: امیدواریم این طرح خوب در آینده هم استمرار یابد.

به گزارش پایگاه خبری جهان اصناف به نقل از اتاق اصناف ،رسول شجری رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران با بیان اینکه فرصت استفاده صنوف از طرح جشنواره بهاره مجازی بسیار اندک است، گفت: امیدواریم این طرح خوب در آینده هم استمرار یابد.

رسول شجری در مورد جشنواره بهاره مجازی گفت: با توجه به لزوم کاهش تردد در شهر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جشنواره بهاره مجازی به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت شکل گرفت.

رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران بیان داشت: برگزاری جشنواره بهاره مجازی در شرایطی که اغلب صنوف با کسادی بازار دست و پنجه نرم می‌کنند، فرصت مناسبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای اصناف فراهم آورده تا با بهره‌گیری از شرایط موجود و به کمک فروشگاه‌های اینترنتی کالاهای دپوشده خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در معرض فروش قرار دهند.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره‌ای فقط نباید مختص امسال باشد، گفت: در آینده هم می‌توان از این طرح بهره گرفت و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گسترش داد.

شجری با بیان اینکه تمام کارهای مرتبط به برگزاری جشنواره مجازی بهاره مجازی به صورت کاملا فوری انجام شده است، افزود: بهره‌گیری هرچه بیشتر از این طرح مستلزم برنامه‌ریزی جامع‌تری بود اما با توجه به شرایط این اتفاق شکل گرفت و ما هم تمام تلاش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادیم تا اصناف را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در جهت شرکت در این جشنواره راهنمایی کنیم.

رئیس اتحادیه کفش دست‌دوز تهران اظهار داشت: اگرچه زمان برگزاری طرح جشنواره بهاره مجازی کوتاه و از ۲۳ تا ۲۹ اسفندماه ۹۸ است، اما امیدواریم اصناف بتوانند در شرایط فعلی حداکثر استفاده از این طرح را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشند.

وی بیان داشت: در مجموع با توجه به شرایط اقتصادی کشور صنف تولیدکنندگان کفش دست‌دوز در طول سال مشکلات اقتصادی و مالی بسیاری داشته‌اند که امیدوار به رونق بازار کساد خود در شب عید بودند.

شجری اظهار داشت: اما با توجه به شیوع ویروس کرونا فرصتی برای کسب عایدی از بازار شب عید برای اصناف به وجود نیامد.

اخبار مرتبط
نظرات شما

آخرین عناوین