• سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
رئیس اتاق اصناف تهران در حاشیه نشست ستاد کرونای استان تهران

اصناف رعایت نکنند، دوباره تعطیل می‌شوند

رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر رعایت پروتگل های بهداشتی در واحدهای صنفی گفت: با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا و ضیعت حساس جامعه به لحاظ سلامتی عمومی اگر اصناف شیوه نامه‌های بهداشتی را در خصوص کرونا رعایت نکنند، مجبور می‌شویم دوباره آن‌ها را تعطیل کنیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جهان اصناف قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران در حاشیه نشست ستاد کرونای استان تهران با اصناف و اتحادیه‌ها افزود: از تلاش اعضای ستاد کرونا بویژه دکتر زالی قدردانی می‌کنیم؛ چرا که شبانه روزی مشغول ارائه خدمت هستند.
وی گفت: متاسفانه مردم در خصوص توجه به شیوع کرونا سهل انگاری کرده و آن را شوخی گرفته اند؛ اما باید بدانند به علت اینکه نکات بهداشتی به صورت کامل و همگانی مراعات نشد به پله اول برگشتیم و اگر دستورالعمل‌ها و شیوه نامه‌ها را اجرا می‌کردند اکنون باید از کرونا خارج می‌شدیم.
رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر تداوم رعایت پروتگل های بهداشتی در واحدهای صنفی افزود: از همه اصناف درخواست می‌کنم حتما شیوه نامه‌های ستاد کرونا را رعایت کنند بخصوص واحد‌های صنفی پرتردد و پاساژ‌هایی که فعال هستند که اگر رعایت نکنند مجبور می‌شویم دوباره آن‌ها را تعطیل کنیم.
نوده فراهانی گفت: هیچ راهی به جز همکاری و رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری نیست و باید همه اصناف از ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده و مشتریان خود را هم ملزم کنند که ماسک بزنند.
وی افزود: همه اصناف رعایت کنند تا مجبور نشویم آن‌ها را تعطیل کنیم ؛چرا که هر واحد صنفی که تعطیل می‌شود با مشکلات عدیده‌ای روبه رو خواهد شد و درخواست ما این است که موضوع را شوخی نگیرند و هیچ تعارفی هم نداشته باشند.
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از دکتر زالی درخواست می‌کنیم شیوه نامه‌های لازم را به ما ابلاغ کنند تا به واحد‌های صنفی ارجاع دهیم.
اخبار مرتبط
نظرات شما

آخرین عناوین