• یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

تشکیل «کارگروه بنیاد بین‌المللی احیاء فرهنگ خمس» برگ زرین همراهی اصناف با روحانیت

کارگروه بنیاد بین‌المللی احیاء فرهنگ خمس در اتاق اصناف ایران تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری جهان اصناف به نقل از اتاق اصناف آیین اهدای حکم اعضای کارگروه اصناف بنیاد بین المللی احیاء فرهنگ خمس با حضور سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران، ابراهیم درستی عضو هیات رئیسه و نماینده وزیر صمت در هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس این کارگروه، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی نعیم آبادی رئیس بنیاد بین المللی احیاء فرهنگ خمس، مسعود امراللهی مسئول بسیج تخصصی اصناف ایران، خسروابراهیمی نیا، عضو هیات رئیسه اتاق اصناف تهران، محمد توکلی رئیس هیات امنای بازار تهران و جمعی از بزرگان بازار و اعضای بنیاد بین المللی احیاء فرهنگ خمس برگزار و دفتر رسمی این کارگروه -در خیابان فلسطین جنوبی، خیابان حجت دوست- افتتاح شد.

رییس اتاق اصناف ایران  در این نشست با گرامیداشت دهه مبارک فجر و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بر نقش مهم و اساسی اصناف و بازاریان کشور در پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: یکی از نقاط قوت و درخشان اصناف و بازاریان کشور همراهی با روحانیت بوده است که از قدیم مرسوم بوده و حاصل آن سرعت بخشیدن و موفقیت در پیروزی انقلاب و نتایج پس از انقلاب است.

سعید ممبینی در ادامه بیان کرد: افتخار می کنم که در زمان مسئولیتم در اتاق اصناف ایران شاهد برگ زرین دیگری از اصناف در همراهی با روحانیت هستم و این امر در کارگروه اصناف بنیاد بین المللی احیاء فرهنگ خمس تجلی یافته است.

وی همچنین از ابراهیم درستی و ابوالقاسم شیرازی جهت پیشگامی در این امر خیر تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم با ترویج فرهنگ پرداخت خمس در اصناف و برنامه ریزی هایی که آقای درستی می‌کند، شاهد تحولاتی جدی و رویکری بهتری از اصناف کشور باشیم. همچنین امیدواریم به برکت این اقدام مثبت شکوفایی اقتصادی و رفع مشکلات اصناف را شاهد باشیم

منبع :اتاق اصناف
اخبار مرتبط
نظرات شما

آخرین عناوین