• جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
اکبر شاهرخی رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران

وضعیت بازار گل در آستانه فرارسیدن روز مادر /احتمال افزایش50درصدی قیمت

رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران با تشریح بازار گل در آستانه فرا رسیدن روز مادر گفت: همزمان با نزدیک شدن به روز مادر افزایش قیمت گل در راه است. رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران با تشریح بازار گل در آستانه فرا رسیدن روز مادر گفت: همزمان با نزدیک شدن به روز مادر افزایش قیمت گل در راه است.

به گزارش پایگاه خبری جهان اصناف به نقل از اتاق اصناف؛ اکبر شاهرخی رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران درباره وضعیت قیمت گل در بازار اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن مناسبت روز مادر افزایش قیمت ۵۰ درصدی گل در راه است؛ که این افزایش قیمت ناشی از آن است که تولیدکنندگان، گل های خود را در انبار احتکار می کنند.
رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت متعلقات گل در بازار تغییر پیدا کرده است، اظهار کرد: هم اکنون با توجه به ثبات قیمت دلار در بازار، قیمت متعلقات گل تغییر نکرده است.
شاهرخی در پاسخ به این پرسش که هم اکنون قیمت گل های پر مصرف در بازار با چه نرخی به فروش می رسد؟، گفت: هم اکنون قیمت گل ها برای این مناسبت در بازار مشخص نشده است.
به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران؛ با توجه به شرایط موجود در بازار گل، صادراتی برای این کالا وجود ندارد.
شاهرخی در ادامه با اشاره به اینکه هم اکنون بازار گل در کساد است، تصریح کرد: در حال حاضر مشتری در بازار کم است.
رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران در خصوص تفاوت قیمت گل ها در مناطق مختلف اظهار کرد: ممکن است که قیمت برخی گل ها در برخی مناطق متفاوت باشد، اما این امر را نمی توان به تمامی گل ها در تمام مناطق نسبت داد.
اخبار مرتبط
نظرات شما

آخرین عناوین