• دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
صعود به فینال با مهار سردار میسر می‌شود

ناگاتومو: آزمون بهترین بازیکن آسیاست

سردار آزمون را می‌توانیم بهترین بازیکن آسیا بدانیم. آزمون و یویا اوساکو سرعت بالایی دارند که در آسیا شاهد خیلی شاهد چنین بازیکنانی نیستیم، البته که این دو در سطح کاکا نیستند اما مثل او بازی می‌کنند.

یوتو ناگاتومو مدافع چپ تیم ملی ژاپن درخصوص بازی با ایران گفت:«ما شاهد بازی برابری خواهیم بود و مشخص نیست چه تیمی در این مسابقه به برتری می‌رسد.ایران تیم و دفاعی مستحکم دارد و هنوز گلی دریافت نکرده است.»

وی ادامه داد:«ایران یک مربی دارد که از لحاظ تاکتیکی در سطح بسیار بالایی است. دفاع تیم ملی ایران عملکرد بسیار خوبی دارد و عبور از آن خیلی مشکل است، به خصوص برای تیم‌های خاورمیانه.»

مدافع سامورایی‌ها با تمجید از مهاجم 4 گله تیم ملی ایران در جام ملتها گفت:«سردار آزمون را می‌توانیم بهترین بازیکن آسیا بدانیم. آزمون و یویا اوساکو سرعت بالایی دارند که در آسیا شاهد خیلی شاهد چنین بازیکنانی نیستیم، البته که این دو در سطح کاکا نیستند اما مثل او بازی می‌کنند. آزمون بازیکنی بسیار خوب، خطرناک و سریع است و می‌تواند دروازه حریفان را باز کند. فکر می‌کنم اینکه بتوانیم او را متوقف کنیم یا خیر، صعود یا عدم صعودمان به فینال را تعیین می‌کند.»

کلید واژه
اخبار مرتبط
نظرات شما

آخرین عناوین